MediDieta
Pytania Klientów

Jak wybrać dietę? O której jest dostawa? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące cateringu dietetycznego MediDieta.

Czym różni się MediDieta od innych diet pudełkowych?

MediDieta to catering dietetyczny opracowany w profilaktyce i/lub leczeniu szeregu konkretnych schorzeń, dostarczany w formie 5-posiłkowych zestawów dań do samodzielnego odgrzania. Dbałość o zdrowie naszych Klientów traktujemy profesjonalnie. Nasz Zespół pieczołowicie realizuje wytyczne dotyczące zdrowego odżywiania na każdym etapie przygotowania zestawów, zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro naszych Klientów.

Jak wybrać prawidłową dietę leczniczą?

Realizowane przez doświadczonych kucharzy programy dietetyczno-medyczne bazują na wieloletnich badaniach na temat żywienia osób dorosłych z chorobami przewlekłymi. Zalecamy jednak konsultację lekarską przed zakupem wybranej diety z naszej oferty.

W jakich godzinach odbywają się dostawy?

Wszystko zależy od miasta dostawy. W Warszawie i miejscowościach podwarszawskich odbywają się one w godzinach: 02:00-07:00. W Trójmieście dostawy można spodziewać się dostawy maksymalnie o 07:30, a w Krakowie: o 08:00. We Wrocławiu catering dietetyczny dowożony jest do 06:30, a w Poznaniu oraz pozostałych miastach dostawy odbywają się do godziny 07:00 lub 08:00.

Najwcześniejsza pora dostawy to 02.00. Czytaj więcej na MediDieta – dostawy 

Czy można wybrać przedział czasowy dostaw?

We wszystkich dostępnych miejscowościach jest odgórnie określony zakres godzinowy, w jakim odbywają się dostawy. Jeżeli chcesz otrzymywać posiłki we wcześniejszych godzinach, niż wyznaczone, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w celu ich potwierdzenia.

Dostawy są realizowane do danej godziny. Nie ma możliwości wskazania dokładnego zakresu godzin, w jakich ma się odbywać dostawa, np. 07:00 – 07:30 lub od 06:00. Można wskazać jedynie godzinę maksymalną.

UWAGA! Ze względów logistycznych dział dostaw zastrzega sobie prawo regulacji godzin dostaw.

Czy dostawy realizowane są codziennie?

Nasze dostawy odbywają się tak, jak w standardowym cateringu dietetycznym, od poniedziałku do soboty. Każdego dnia kurier dostarcza świeżo przygotowany zestaw MediDiety. Przygotowane zestawy należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin, zgodnie z adnotacją znajdującą się na etykiecie produkcyjnej konkretnego posiłku.

Jak wygląda dostawa zestawów na weekend?

Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godzinach wczesnoporannych. Weekendowa dostawa zawiera zestawy na 2 dni (sobotę i niedzielę), zatem zamówienia złożone tylko na niedzielę również będą dostarczone w sobotę.

Czy można wykupić zestaw testowy?

Aby przetestować wybraną dietę, wystarczy zamówić dowolny 1 dzień diety. Zalecamy jednak wykupienie diety minimum na 3 dni, aby ocena mogła być miarodajna.

Czy można zamówić dietę składającą się z mniejszej ilości posiłków?

Nasze diety bazują na zaleceniach dietetyków. Według wskazań dziennie powinno się spożywać do 5 posiłków. Dlatego też nasza oferta dotyczy tylko i wyłącznie opcji pełnowartościowych: 5 posiłków dziennie. Zależy nam, aby każdy nasz Klient miał zapewnianą odpowiednią wartość odżywczą posiłków każdego dnia.

Czy dostawy realizowane są codziennie?

Nasze dostawy odbywają się tak, jak w standardowym cateringu dietetycznym, od poniedziałku do soboty. Każdego dnia kurier dostarcza świeżo przygotowany zestaw MediDiety. Przygotowane zestawy należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin, zgodnie z adnotacją znajdującą się na etykiecie produkcyjnej konkretnego posiłku.

Do której godziny można zmienić adres dostawy na następny dzień?

W przypadku pilnego wyjazdu, choroby bądź innych okoliczności z łatwością przyjmujemy zmianę adresu dostawy na następny dzień. Informacja taka musi do nas wpłynąć maksymalnie do godziny 13:00 w dniu poprzedzającym dostawę.

Kiedy najpóźniej można odwołać dostawę z danego dnia?

Zgodnie z naszym regulaminem oraz wymogami logistycznymi, odwołania oraz przesunięcia dni dostaw możliwe są najpóźniej do godz. 10:00 na jeden dzień przed planowaną dostawą.

Czy w trakcie zamówienia można zmienić rodzaj diety lub kaloryczność?

Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli początkowo wybrana dieta nie spełnia oczekiwań, postaramy się znaleźć taką z naszej oferty, która będzie idealnie dopasowana. W razie potrzeby odpowiednio przeliczymy wycenę dla nowej diety, bądź zmienimy długość dostaw. Wszystko po to, aby zmiana nie wymagała dodatkowych kosztów, a Klient mógł nadal cieszyć się smakiem i jakością. Zachęcamy każdorazowo do konsultacji lekarskiej wybranego pakietu przed zmianą bądź zakupem.

Kiedy najpóźniej mogę opłacić zamówienie?

Zachęcamy do opłacania zamówień zaraz po ich złożeniu, korzystając z szybkich płatności Przelewy24. W ten sposób Twoje zamówienia mogą zostać przyjęte do realizacji w najszybszym możliwym terminie. W przypadku braku płatności do godz. 10:00 rano na dzień przed planowaną dostawą zamówienia mogą zostać anulowane lub termin ich realizacji może ulec zmianie.

 

Nie znalazła/eś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź najpopularniejsze
zestawy dietetyczne

Nie wiesz, ile
kalorii wybrać?

Ile kosztuje
dieta pudełkowa
w Warszawie?

Ceny diet pudełkowych
w Warszawie różnią się
w zależności od ich rodzaju
i kaloryczności. Ceny
oferowanych obecnie w stolicy
pakietów prezentujemy poniżej.

Zawsze darmowa
dostawa!