Opinie
ekspertów

Znajdziesz tu autentyczne opinie i rekomendacje doświadczonych specjalistów, kucharzy oraz dietetyków, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat MediDiety. Przeczytaj, dlaczego nasz catering dietetyczny zyskał uznanie w oczach tych, którzy zajmują się sztuką zdrowego jedzenia.

Dr n. med. Jacek Walewski

Diabetolog z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w leczeniu chorób metabolicznych. Wie, że sposób odżywiania zawsze ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia, a w wielu chorobach (cukrzycy, nadciśnieniu, chorobach serca) – może być także metodą terapii. Wspiera pacjentów w walce o zdrowie przy pomocy praktycznych wskazówek dietetycznych, wspierających leczenie.

Sposób odżywiania zawsze ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia, ale nabiera szczególnego znaczenia, kiedy Pacjent ma stwierdzoną chorobę. Cukrzyca, choroby serca czy nadciśnienie to wskazania, żeby całkowicie przebudować sposób budowania swojego jadłospisu. Bez wsparcia dietetycznego leczenie farmakologiczne staje się mniej skuteczne, a czasami po prostu nieskuteczne.

Wielu chorych ma trudności z samodzielnym skomponowaniem menu tak, żeby przestrzegać zaleceń lekarza: nie mają czasu, nie umieją gotować albo samodzielnie przygotowywane posiłki im nie smakują.

Świetnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest właśnie catering dietetyczny MediDieta, który oferuje wiele opcji diet do wyboru: w tym tych medycznych.

Mgr Klaudia Ruszkowska, dietetyk

W swojej pracy zwraca największą uwagę na naprawienie relacji pacjenta z jedzeniem. Co to oznacza? Pokazując zdrowy model odżywiania i układając menu stara się, aby było ono dopasowane do potrzeb, smaczne i wartościowe. Naprawienie relacji z jedzeniem oznacza unikanie podjadania, przejadania i głodzenia – układa dietę w taki sposób, by te 5 posiłków było wystraczające.

Pacjenci zgłaszają się do mnie w celu osiągnięcia prawidłowej masy ciała oraz naprawienia swojej relacji z jedzeniem. Z doświadczenia wiem, że z wielu powodów codzienne przygotowywanie zdrowych posiłków może być dla niektórych stresujące. W takiej sytuacji skorzystanie z cateringu dietetycznego jest pomocne i ułatwia prace nad wyznaczonym celem.

To, co wyróżnia MediDietę to to, że jest to catering, który oferuje również diety medyczne dostosowane do stanu zdrowia pacjenta.

Mgr Karolina Kryszkiewicz, dietetyk

Specjalizuje się we wsparciu żywieniowym dostosowanym do stanu zdrowia i aktywności fizycznej oraz pomocy w kształtowaniu odpowiednich i zdrowych nawyków. Wie, że proces zmiany stylu życia na zdrowszy nie jest łatwy, ale nie jest też niemożliwy. Dlatego układając diety zwraca szczególną uwagę na wdrożenie prawidłowego modelu odżywiania, z samymi zdrowymi produktami.

Wybór MediDiety daje gwarancję odpowiednio zbilansowanych posiłków pod względem jakościowym i ilościowym, dostosowanych do stanu zdrowia i aktywności. Pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, który można poświęcić np. na sport lub na aktywności rodzinne.

To catering dietetyczny, który pomaga kształtować nowe nawyki żywieniowe i przejść przez proces zmiany stylu życia swojego oraz swojej rodziny. A to wszystko przy smacznych daniach dostarczanych prosto pod drzwi.

Postaw na zdrowie i realne efekty z dietą pudełkową

Zobacz nasze
ulepszone menu!

Sprawdź, gdzie
dostarczamy dietę pudełkową!