Program afiliacyjny
MediDiety

Jesteś dietetykiem lub trenerem personalnym? Szukasz wiarygodnej diety godnej polecenia? Dzięki naszemu programowi afiliacyjnemu możesz zarabiać prowizję za każdą osobę, która dokona zakupu z Twojego unikalnego linku afiliacyjnego.

Ile zarobisz? To proste!

10% od każdego
zamówienia!

  • Przykład:

Dieta Odchudzająca 1500 kcal/20 dni
Twój rabat 5% off dla klienta
1472 PLN
Twoja prowizja to 147 PLN!

Wystarczy 10 klientów miesięcznie a Twoja prowizja:
10x 147 = 1470 PLN!

Co zyskujesz dołączając
do programu?

Wiarygodność

Polecasz dietę medyczną – zdrową, zbilansowaną, uzwględniającą wszystkie wykluczenia i indywidualne potrzeby.

Specjalnie dla Ciebie

Stały rabat 20% na indywidualne zamówienia dla uczestników programu!

Pewność

Masz pewność, że prowizja od każdej sprzedaży trafi do Ciebie. Gwarantujemy łatwą wypłatę środków.

Jak działa program
afiliacyjny?

Zarejestruj się

W prosty sposób zarejestruj się
i pobierz swój unikalny link polecający!

Polecaj

Pobrany link możesz umieścić na swojej stronie, Instagramie, a także rozesłać znajomym! Używaj go dowolnie, zgodnie z przeznaczeniem.

Zarabiaj

Od każdej transakcji z Twojego polecenia otrzymujesz prowizję,
a zgromadzone środki regularnie trafiają na Twoje konto.

MediDieta to nie tylko produkt. To także idea. Brzmi banalnie? Nasze diety to nie tylko pudełka, ale także wsparcie profesjonalistów – dietetyków i lekarzy, a także możliwość wykonania badań krwi i dobrania diety dopasowanej do potrzeb. To także motywacja, coaching i wsparcie psychologa.

Dla kogo jest nasz program afiliacyjny?

Trenerzy personalni

Trenujesz podopiecznych, by pomóc im osiągnąć ich cele, ale czy w pełni wykorzystujesz swój potencjał? Sam trening czasem nie wystarczy – ważne jest także odpowiednie żywienie, dobrane do ćwiczeń i celów trenującego. W naszej ofercie znajdują się zarówno diety dla sportowców, jak i dla osób chcących schudnąć. Biorąc udział w naszym programie afiliacyjnym pomożemy Ci zwiększyć swój profesjonalizm i odnosić większe sukcesy z podopiecznymi.

Zarabiaj na polecaniu cateringu dietetycznego, badań diagnostycznych i konsultacji ze znanymi specjalistami. Nasz program afiliacyjny to gwarancja sukcesu nie tylko dla Twoich podopiecznych, ale także dla Ciebie. Nie trać cennego czasu na szukanie dobrych usług dla swoich klientów. Z naszym programem afiliacyjnym wszystko, czego potrzebujesz, jest tutaj. Dołącz już dziś i zwiększ swój profesjonalizm, aby osiągnąć najlepsze wyniki z podopiecznymi.

trener personalny medidieta
dietetycy medidieta

Dietetycy

Ustalasz plan dietetyczny dla swoich Pacjentów, ale brakuje im motywacji do zmiany nawyków żywieniowych? Dieta pudełkowa jest dla tych, którzy chcą coś zmienić, ale nie mają czasu na gotowanie, ważenie i liczenie kalorii samodzielnie. Nasze diety są wygodne, a ich wybór szeroki.

Zarabiaj na poleceniach diet, badań diagnostycznych i odpowiedniej suplementacji. Nasz program afiliacyjny to gwarancja sukcesu dla Ciebie i Twoich klientów.

Rozwiązania, które oferujemy, podnoszą Twoją wiarygodność – polecasz bezpieczne produkty, sprawdzone przez lekarzy, przygotowane przez dietetyków. Dodatkowo możesz polecić wsparcie coacha lub psychologa – jeśli widzisz, że komuś brakuje motywacji, możesz wesprzeć go także i od tej strony, a przy tym zarobić!

Nie czekaj

Dołącz do
programu już dziś!

Nie czekaj

Dołącz do
programu już dziś!

Nie czekaj

Dołącz do
programu już dziś!